Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Półnagi spacerował mostem Łazienkowskim

Warszawa

Bernard, warszawa@tvn.plNiebezpieczny spacer po moście Łazienkowskim

Półnagi mężczyzna "spacerował" w czwartek wieczorem po moście Łazienkowskim. Interweniowali policjanci, którzy dostali aż osiem zgłoszeń. Nagranie dostaliśmy na warszawa@tvn.pl i Kontakt 24.

"Niektórym słońce przygrzało dziś zbyt mocno. Film zarejestrowany przed chwilą na moście Łazienkowskim, lewy pas w stronę Pragi" - napisał na warszawa@tvn.pl Bernard i wysłał film.

Widać na nim mężczyznę, który późnym wieczorem spaceruje Trasą Łazienkowską. Pomiędzy rozpędzonymi samochodami, na trzypasmowej jezdni!

Monika Brodowska z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji informuje, że policja o tej sytuacji została poinformowana o tym zdarzeniu. – Interwencja zakończyła się pouczeniem. Ze względu na stan zdrowia mężczyzna został przekazany do zespołu pogotowia ratunkowego – powiedziała Brodowska. Przedstawicielka policji nie odpowiedziała na pytania dotyczące trzeźwości mężczyzny ani tego, czy mógł być pod wpływem narkotyków. Brodowska przekazała, że "na ten moment" nie może udzielić takich informacji. k/gp