Policyjny pościg na Targówku. Uszkodzone auta, w tym radiowozy

Warszawa

Policyjny pościg na TargówkuKontakt 24 / Kristina Verdant
wideo 2/2

Policyjny pościg ulicami Targówka zakończył się na trasie S8. W jego trakcie uszkodzone zostały trzy radiowozy oraz dwa inne samochody. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn. Na Kontakt 24 otrzymaliśmy film z pościgu.

Do zdarzenia doszło około godziny 14. - Pościg rozpoczął się na pograniczu Targówka i Ząbek i trwał kilkanaście minut. Funkcjonariusze ruszyli za volkswagenem - opisywał reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. Jak dodaje, auto udało się zatrzymać dopiero na trasie S8.

- Zatrzymaliśmy dwóch mężczyzn, obywateli Gruzji. Za kierownicą siedział 40-latek, jego pasażerem był 69-latek - poinformowała z kolei Paulina Onyszko z północnopraskiej policji.

- W czasie pościgu zostały uszkodzone trzy policyjne radiowozy oraz auto cywilne toyota - doprecyzowała policjantka. Uszkodzony został też volkswagen, którym jechali obcokrajowcy.

Nikt nie został ranny. - Na miejscu wciąż pracują służby. Zablokowany jest jeden pas w kierunku Białegostoku - ostrzegał Zieliński. Nie powodowało to jednak dużych utrudnień.

Będą przesłuchani

Jak we wtorek przekazała Onyszko, Gruzini zostaną przesłuchani w środę.

- Na razie analizujemy i weryfikujemy wszystkie informacje. Sprawdzamy, czy mężczyźni mają przeszłość kryminalną i czy mogli brać udział w jakiś zdarzeniach w naszej dzielnicy - stwierdziła.

kz/pm