Przygotuj się na:

BUDOWA PĘTLI NA WOLI

Zarząd Dróg Miejskich rozpoczyna budowę nowej pętli autobusowej na Woli. W związku z tym, od wtorku kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami. Jak informuje ratusz, stara pętla przy Płockiej jest za mała, by mogło się na niej jednocześnie zatrzymywać kilka autobusów przegubowych.

Policjant nie chciał rozjechać gołębia. Wypadek służbowego BMW

Ulice

Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.plZderzenie pod wiaduktem

Dwa samochody zderzyły się pod wiaduktem na granicy Żoliborza i Śródmieścia. Jedno z uszkodzonych aut to nieoznakowany policyjny radiowóz. Jeden z funkcjonariuszy został odwieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło pod wiaduktem ulicy Słomińskiego, w miejscu gdzie ulica Jana Jeziorańskiego przechodzi w Zakroczymską, a Żoliborz graniczy ze Śródmieściem.

- Gwałtownie zahamowało policyjne BMW, wtedy uderzył w nie jadący z tyłu ford - mówi Tomasz Zieliński, reporter, tvnwarszawa.pl. - Jak się okazało, funkcjonariusze zahamowali, ponieważ przed radiowozem wylądował gołąb - mówi Zieliński.

- Dwie osoby z BMW są opatrywane, najprawdopodobniej zostanie to zakwalifikowane jako wypadek - informuje Edyta Adamus z warszawskiej policji.

Jak informuje nasz reporter, jeden z funkcjonariuszy został odwieziony do szpitala.

Gołębiem zajął się ekopatrol straży miejskiej.

ml/pm