Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Policja apeluje do świadków wypadku na Siekierkowskiej

Warszawa

Policja szuka świadków TVN24
wideo 2/7

Policja wciąż nie znalazła kierowcy forda, który w środę popołudniu spowodował wypadek na trasie Siekierkowskiej i uciekł. W piątek zaapelowała do świadków.

- Mamy w tej chwili zabezpieczony samochód, ustaliliśmy, że należy do osoby, która nie jechała tego dnia tym samochodem - informuje Robert Koniuszy z mokotowskiej policji.

Dodaje, że ważne będą zeznania osób, które widziały, jak doszło do wypadku. - Prosimy o to, żeby świadkowie się do nas zgłaszali.

Paraliż miasta

W czwartek po 14, pomiędzy sanktuarium na Siekierkach, a wjazdem w ulicę Polską osobowy ford zderzył się z betoniarką. Z auta wypadła butla z acetylenem, która mogła wybuchnąć.Przez ponad 3 godziny trwała akcja strażaków, którzy schładzali rozszczelnioną butlę i czekali aż całkowicie ulotni się z niej gaz. Konieczne było całkowite zamknięcie mostu Siekierkowskiego w obu kierunkach. Kierowcy musieli szukać objazdów.

Po zamknięciu trasy, natychmiast zaczęły się korkować inne ulice. Wypadki w innych częściach stolicy całkowicie sparaliżowały ruch i komunikację miejską w Warszawie.

kz/r