Przygotuj się na:

ZMIANY W KODEKSIE RUCHU

Szóstego grudnia wchodzą w życie nowe przepisy o tworzeniu drogowych korytarzy życia oraz jazdy na suwak.

Pobiegną dookoła zoo, zamkną Ratuszową

Warszawa

mat. organizatoraPlakat

W sobotę odbędzie się "Bieg doookoła zoo". Na biegaczy i kibiców czekają emocje, a na kierowców utrudnienia w ruchu na ul. Ratuszowej.

- Jest to jedyny bieg w Polsce rozgrywany na terenie ogrodu zoologicznego i jeden z zaledwie kilku takich eventów na świecie - mówi Dariusz Pawelec, dyrektor biegu. Ostatnia szansa na zapisy

Popularność imprezy rośnie z roku na rok. Zaledwie 27 minut trwały zapisy do biegu głównego (dystans 10 km) tegorocznej edycji. W związku z tym, że nie wszyscy zapłacili "startowe", zwolniło się natomiast ok. 190 miejsc w biegu rodzinnym (2,5 km). Ostatnia szansa na zapisanie się będzie jutro w biurze zawodów, w Parku Praskim obok muszli koncertowej w godzinach 7.00-9.00. Dla wszystkich kibiców przygotowano konkurs fotograficzny "Upoluj szybkiego zwierza". Wystarczy zrobić zdjęcie uczestnikom biegu.

Utrudnienia w ruchu Specjalnie z myślą o uczestnikach biegu Centrum Handlowe Wilenska otworzy parking od godz. 7 rano. W godz. 9.00-14.00 wystąpią utrudnienia na ulicach: Ratuszowa (na odcinku Jagiellońska-Wybrzeże Helskie) oraz Wybrzeże Helskie (chodnik).

Trasa biegu
mat. organizatora

Organizatorzy ostrzegają przed parkowaniem wzdłuż ulicy Ratuszowej, ponieważ Straż Miejska będzie wywozić wszystkie samochody, które zaparkują w miejscach niedozwolonych. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Plan zoo
mat. organizatora

bako/roody