Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Po wypadku na Hynka: kierująca pod wpływem, nie miała też prawa jazdy

Warszawa

Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plDo zderzenia doszło ostatniego dnia 2016 roku

Policjanci ustalają okoliczności groźnego wypadku, do którego doszło 31 grudnia na ulicy Hynka. Jedna z kierujących prowadziła pod wpływem alkoholu. Jak się teraz okazuje, nie miała też prawa jazdy.

W wypadku, do którego doszło ostatniego dnia ubiegłego roku, przed godz. 22, brały udział renault, ford, fiat i toyota, a poszkodowanych zostało łącznie siedem osób.

Funkcjonariusze ustalają teraz, jak doszło do zderzenia. - Wiemy, że kierująca renault 20-letnia kobieta była pod wpływem alkoholu, miała ponad promil w organizmie. Nie miała też nigdy prawa jazdy – wyjaśnia podkomisarz Edyta Wisowska z komendy rejonowej.

I dodaje, że funkcjonariusze przesłuchują świadków i uczestników zdarzenia. – Na razie jest za wcześnie, żeby mówić o zarzutach – zaznacza Wisowska.

DO WYPADKU DOSZŁO 31 GRUDNIA:

Zderzenie na Hynka
Artur Węgrzynowicz/ tvnwarszawa.pl

ran/r