Przygotuj się na:

ZMIANY W SĄSIEDZTWIE CMENTARZY

Ze względu na Dzień Wszystkich Świętych w najbliższy weekend zmieni się organizacja ruchu w pobliżu stołecznych cmentarzy. Na wielu ulicach priorytet będzie miała komunikacja miejska, a na części z nich powstaną parkingi.

Pługopiaskarka na boku

Ulice

Artur Węgrzynowicz/ tvnwarszawa.plPrzewrócony daf na Wolskiej

W piątek wieczorem na Wolskiej, na wysokości ulicy Sowińskiego przewróciła się pługopiaskarka. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, ale były poważne utrudnienia w ruchu.

Na miejscu był Artur Węgrzynowicz. - Piaskarka z pługiem leży na boku. Są utrudnienia w stronę centrum. Zablokowane są dwa pasy - podawał reporter tvnwarszawa.pl.

Jak informowała policja, przewrócony samochód to ciężarowy daf. - Kierowcy nic się nie stało. W zdarzeniu nie ucierpiał też nikt postronny - przekazał Piotr Świstak z sekcji prasowej stołecznej komendy. I dodał, że kierowca piaskarki był trzeźwy.

Z relacji świadków wynika, że kolizja jest wynikiem nieudanego manewru zawracania. - Na czas stawiania ciężarówki ulica będzie zablokowana. Samochody kierowane są w ulice Sowińskiego. Na miejscu jest specjalistyczna grupa straży pożarnej - mówił Artur Węgrzynowicz. - Strażacy są gotowi do postawienia samochodu na koła, jednak czekają na dodatkowy patrol policji, który zamknie ruch na całym skrzyżowaniu - dodał po 21.

Autobusy na objazdach

Po godzinie 22 samochód postawiono na koła. Jak podał Zarząd Transportu Miejskiego, w związku z zablokowanym przejazdem na ul. Wolskiej autobusy linii 105 i 197 jadące w kierunku centrum zostały skierowane na trasy objazdowe ulicami: Sowińskiego - Jana Kazimierza - Ordona.

Utrudnienia były także w kierunku Bemowa.

skw/b