Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Płonące porsche na zjeździe z ekspresówki

Warszawa

Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.plPożar sportowego auta na ekspresówce

Na zjeździe z trasy S8, w rejonie ulicy Warszawskiej, doszło do pożaru samochodu osobowego. - To sportowe porsche - mówił nasz reporter. Według informacji straży nikomu nic się nie stało.

- Sportowe auto paliło się otwartym ogniem. Przyjechali strażacy - opisywał Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl. - Spłonęła komora silnika, która znajduje się z tyłu i część wnętrza pojazdu - dodał.

Wszystko wydarzyło się w rejonie ul. Warszawskiej, na zjeździe z trasy S8 na Babice lub Bemowo. - Tam też były utrudnienia w ruchu. Jeden pas z dwóch był zablokowany - ostrzegał Węgrzynowicz.

Straż pożarna potwierdziła informacje naszego reportera. - Zgłoszenie o sprawie dostaliśmy około godziny 17. Na miejsce udał się jeden nasz zastęp - mówił nam starszy kapitan Michał Konopka. Jak dodał, w zdarzeniu nie było osób poszkodowanych.

Pożar auta na trasie | warszawa@tvn.pl
Pożar auta na trasie | warszawa@tvn.pl
Pożar sportowego auta na ekspresówce | Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl
Pożar sportowego auta na ekspresówce | Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl

kw/b