Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Pijany zmieniał koło na Trasie Łazienkowskiej

Ulice

Marcin Gula / tvnwarszawa.plSamochód stał na Trasie Łazienkowskiej

Policjanci zatrzymali pijanego mężczyznę, który zmieniał koło w sobotę na Trasie Łazienkowskiej.

- Według relacji świadków jadący autem od strony Wisły mężczyzna złapał gumę i dojechał w okolice wjazdu na Plac na Rozdrożu. Zaczął zmieniać koło, ale nie mógł sobie poradzić – mówi Marcin Gula, reporter tvnwarszawa.pl.

Trafił do komendy

Zgromadzeni w pobliżu ludzie wezwali policję. Funkcjonariusze przyjechali na miejsce i mężczyznę zatrzymali. - Był pod wpływem alkoholu, po badaniu alkomatem okazało się, że ma ponad promil alkoholu we krwi. Został zatrzymany i zabrany do komendy rejonowej w Śródmieściu – mówi Marta Sulowska z biura prasowego stołeczne policji. – Informację dostaliśmy ok. 6 rano w sobotę – dodaje.

Policjanci kolejny dzień sprawdzają trzeźwość kierowców. W piątek w ramach akcji "Trzeźwy Poranek" prowadzili kontrole m.in. w Łomiankach. W sobotę stoją m.in. przy ul. Czecha, Pułkowej, w Markach i Raszynie.

Mapy dostarcza Targeo.pl

ran//ec

Źródło zdjęcia głównego: Marcin Gula / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości