Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Pijany kierowca zatrzymany. "Jechał od jednego pasa do drugiego"

Warszawa

archiwum TVN24Interwencja policji (zdjęcie ilustracyjne)

Ponad dwa promile alkoholu miał w organizmie mężczyzna, którego zatrzymali policjanci w podwarszawskiej Wolicy. - Poruszał się od jednego pasa do drugiego - podaje policja.

Informację o pościgu za pijanym kierowcą otrzymaliśmy na Kontakt24. Według internauty, kierowca nie zatrzymał się do kontroli drogowej w miejscowości Wolica.

Policji udało się zatrzymać uciekiniera. - Około 20 dostaliśmy informację, że po S8 może się poruszać nietrzeźwy kierowca. Policjanci podjęli działania. Mężczyzna jechał się od jednego pasa do drugiego. Mimo że funkcjonariusze użyli sygnałów świetlnych i dźwiękowych mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli - przekazała podkomisarz Karolina Kańka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Kierowcę udało się zatrzymać. - Policjanci zatrzymali kierowcę, gdy wyhamował go inny samochód. Okazało się, że miał ponad dwa promile alkoholu. Teraz policjanci wykonują odpowiednie czynności. Mężczyzna został zabrany do jednostki policji i tam jest badany - dodała podkomisarz Kańka.

Na tvnwarszawa.pl pisaliśmy też o nocnym pościgu w Nadarzynie. Gdy policja chciała zatrzymać kierowcę, ten zaczął uciekać. Wjechał w ślepą uliczkę i uderzył w drzewo. Nocny pościg za mężczyzną w kradzionym aucie miał tragiczny finał. Ścigany zmarł w szpitalu, ranni są czterej funkcjonariusze.

Strzały i pościg pod WarszawąKamilhmhd | Kontakt24
wideo 2/5

mp/b