Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Pijany kierowca na trasie S8. Spowodował kolizję

Warszawa

targeoKolizja na S8

Miał ponad dwa promile i jechał trasą ekspresową, spowodował też kolizję. Pierwsze informacje o pijanym kierowcy seata dostaliśmy na Kontakt 24.

"Na trasie S8 z Białegostoku wracałem do Warszawy, przed Radzyminem zauważyłem samochód który jechał bardzo podejrzanie. Jechałem za nim aż do momentu gdy za Radzyminem stała policja na poboczu tam zostali poinformowani o samochodzie marki seat leon na numerach WWE i ruszyli za nim w pościg. Zakończył się" - napisał na Kontakt 24 Łukasz.

Rajd nietrzeźwego kierowcy zakończył się w al. Marszałka Józefa Piłsudskiego, na wysokości numeru 143, co potwierdza stołeczna policja. - Doszło do kolizji seata z toyotą. Kierowca pierwszego samochodu, 40-latek miał dwa promile alkoholu we krwi - podaje Edyta Adamus z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji. Nie potwierdza jednak informacji o pościgu.

Dodaje, że mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. W miejscu kolizji nie ma utrudnień w ruchu.

kz/pm