Przygotuj się na:

ZMIANY W KODEKSIE DROGOWYM

Szóstego grudnia weszły w życie nowe przepisy o tworzeniu drogowych korytarzy życia oraz jazdy na suwak.

Pięć kobiet w jednym aucie, trzy nie żyją. Tragiczny wypadek pod Kołbielą

Warszawa

Lech Marcinczak/ tvnwarszawa.plWypadek pod Kołbielą

Dwa samochody zderzyły się na drodze łączącej Celestynów z drogą krajową numer 17. Jak informuje policja, trzy osoby zginęły, a cztery ranne trafiły do szpitala. Na miejsce wzywano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że nissan zjechał na łuku drogi na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z audi.

- Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Otwocku został powiadomiony o wypadku około godziny 15. Kierująca nissanem zginęła na miejscu.

W tym samochodzie jechało pięć kobiet. Trzy zmarły, a dwie zostały przewiezione do szpitala - poinformowała Anna Wasilewicz z policji w Otwocku.

Trzy osoby nie żyją, cztery ranne

I dodała, że w audi, z którym zderzył się nissan, jechały dwie osoby. - Od osób, które trafiły do szpitala, pobrano krew. Lokalna droga była zablokowana od strony krajowej "17", nie ma tu wielkiego ruchu, ale jest to objazd, który wybierają kierowcy, którzy chcą ominąć korek w Kołbieli - podsumowała policjantka.

Na miejsce wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. - Było też 30 strażaków. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, a także ewakuacji osób rannych, które były zakleszczone - poinformował Karol Kierzkowski z mazowieckiej straży pożarnej.

Na miejscu był reporter tvnwarszawa.pl. - Służby zakończyły już swoje działania. Droga jest przejezdna - poinformował po 18.30 Lech Marcinczak.

Wypadek pod Kołbielą | OSP Regut
Wypadek pod Kołbielą | OSP Regut
Wypadek pod Kołbielą | OSP Regut
Wypadek pod Kołbielą | OSP Regut
Wypadek pod Kołbielą | Lech Marcinczak/ tvnwarszawa.pl
Wypadek pod Kołbielą | Lech Marcinczak/ tvnwarszawa.pl
Wypadek pod Kołbielą | Lech Marinczak/ tvnwarszawa.pl
Miejsce wypadku
targeo

mdhttp://ec/jb