Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ursynowie

W weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Pickup zderzył się z pogotowiem gazowym. Dachował, palety na jezdni

TVN Warszawa

Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.plZderzenie pickupa i pogotowia gazowego

Na Woli pickup zderzył się z jadącym na sygnale autem pogotowia gazowego. Isuzu zakończyło podróż na dachu, na jezdnię wypadły drewniane palety. Wyglądało groźnie, ale nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu Żelaznej i Ogrodowej około godziny 15.40.

- Pogotowie gazowe jechało na sygnale. Kiedy przekraczało skrzyżowanie na czerwonym świetle, uderzył w nie samochód marki Isuzu. Kierowca pickupa najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności - mówił początkowo Piotr Świstak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Ale, jak przekazał nam we wtorek Rafał Retmaniak z KSP, za sprawcę kolizji został uznany kierowca pogotowia gazowego. Został ukarany mandatem.

Na miejscu był reporter tvnwarszawa.pl. - Firmowe Isuzu przewoziło drewniane palety. Po zdarzeniu wylądowało na dachu, z paki wysypał się towar. Pickup leżał na Ogrodowej, straż pożarna pomagała przy stawianiu go na koła - relacjonował.

Jak dodał, na miejscu były utrudnienia w ruchu. - Wjazd w Ogrodową z ulicy Żelaznej jest zamknięty, a jeden pas Żelaznej delikatnie przyblokowany przez służby. Nie ma jednak korków, bo do zderzenia doszło na jezdni relatywnie rzadko uczęszczanej o tej porze - informował Zieliński.

Na miejsce przyjechały: policja, pogotowie i dwa zastępy straży.

mp/b