Uderzył w zaparkowane auta, jedno z nich uszkodziło skrzynkę gazową

Autor:
katke
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Do zdarzenia doszło w Piasecznie
Do zdarzenia doszło w Piasecznie
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl Do zdarzenia doszło w Piasecznie

W czwartek wieczorem kierujący bmw wjechał w kilka zaparkowanych samochodów przy ulicy Julianowskiej w Piasecznie. W wyniku zderzenia jedno z aut uderzyło w skrzynkę gazową pobliskiego budynku. Według świadków, osoby podróżujące bmw oddaliły się z miejsca przed przybyciem służb.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy około godziny 23.25. Samochód osobowy marki BMW wjechał w cztery auta zaparkowane na parkingu. Dwie osoby, które według świadków podróżowały bmw, opuściły ten pojazd i oddaliły się z miejsca w nieznanym kierunku. Pozostałe auta zostały uszkodzone, nikt w nich nie przebywał. Nie było poszkodowanych - opisał nam w piątek przed południem mł. bryg. Łukasz Darmofalski ze straży pożarnej w Piasecznie.

Dodał, że jeden z pojazdów na skutek uderzenia został zepchnięty na skrzynkę gazową, która znajdowała się przy pobliskim budynku. - Strażacy zabezpieczyli wyciek gazu, następnie samochód został podniesiony i zdjęty z tej skrzynki. Dalej już swoje działania prowadziło pogotowie gazowe - wskazał strażak. Podsumował, że na miejscu pracowały dwa zastępy, a swoje działania zakończyły tuż po północy. Czynności wykonywała także policja.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:katke

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości