Przygotuj się na:

TOPIEL ZAMKNIĘTA

Stołeczny ratusz poinformował w komunikacie, że od soboty do wtorku na ulicy Topiel na Powiślu będą prowadzone prace ciepłownicze. Znaczny fragment ulicy zostanie wyłączony z ruchu.

TVN Warszawa | Ulice

Policja: 23-latek pałką zmasakrował twarz rowerzyście i przejechał autem po rowerze

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
ShutterstockPolicjanci zatrzymali kierowcę podejrzanego o atak na rowerzystę (zdj. ilustracyjne)

Piaseczyńscy kryminalni zatrzymali 23-letniego kierowcę podejrzanego o zaatakowanie rowerzysty na drodze. - Mężczyzna najprawdopodobniej pałką zmasakrował twarz rowerzyście, a następnie przejechał mu po rowerze - podaje rzecznik komendy.

Jak przekazał rzecznik piaseczyńskiej komendy nadkom. Jarosław Sawicki, przed kilkoma dniami w Jazgarzewie (gmina Piaseczno) doszło najprawdopodobniej do nieporozumienia pomiędzy rowerzystą a kierowcą toyoty. - Z policyjnych ustaleń wynika, że w pewnym momencie kierowca samochodu sięgnął po pałkę lub inne podobne narzędzie i z całych sił uderzył nią 40-letniego rowerzystę. Mężczyzna doznał ciężkich obrażeń twarzy, stracił także zęby - poinformował Sawicki.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Zaznaczył, że kierowca pozostawił rannego rowerzystę na drodze. - Dodatkowo przejechał swoim samochodem po rowerze poszkodowanego - dodał nadkomisarz.

Sprawą zajęli się kryminalni z Piaseczna, którzy zatrzymali podejrzanego. - To 23-letni mieszkaniec powiatu piaseczyńskiego. Zostały mu już przedstawione dwa zarzuty karne za uszkodzenie ciała oraz za zniszczenie roweru. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności - podsumował Sawicki.

Informowaliśmy też o potrąceniu rowerzysty przez taksówkarza na Tamce:

Potrącenie rowerzysty na TamceTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:mp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock