Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Karambol z udziałem autobusu w Piasecznie. 7-letnie dziecko trafiło do szpitala

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plKarambol w Piasecznie z udziałem autobusu

Łącznie osiem pojazdów - autobus i siedem samochodów osobowych - zderzyło się na jednej z głównych ulic Piaseczna. 7-letnie dziecko zostało przewiezione do szpitala. Jeden z kierowców miał niecałe pół promila alkoholu w organizmie.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy po godzinie 17. Na ulicy Pod Bateriami autobus, z nieznanych przyczyn, uderzył w stojące w korku bmw. Samochód odbił się i uderzył w kolejne auta, między innymi toyotę, forda i suzuki. Łącznie w zdarzeniu brało udział osiem pojazdów - mówił nam Jarosław Sawicki, oficer prasowy komendy w Piasecznie. - Do szpitala trafiło 7-letnie dziecko podróżujące w jednym z fordów - dodał.

Kierowców przebadano alkomatem. - Okazało się, że kierujący bmw, w którego uderzył autobus, miał niecałe pół promila alkoholu w organizmie - przekazał. Reszta uczestników wypadku był trzeźwa.

Informował też o utrudnieniach: - Ulica Pod Bateriami zablokowana jest w obu kierunkach.

Na miejsce pojechał reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - To jedna z głównych ulic Piaseczna. Są spore utrudnienia, policjanci wciąż pracują na miejscu - relacjonował Zieliński. - To autobus linii podmiejskiej. Po uderzeniu w samochód przejechał jeszcze około 200 metrów i wciąż stoi na jezdni - dodał.

Autor:katke/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl