Pas do jazdy na wprost, skręt w lewo i zderzenie. Moment wypadku w centrum

Warszawa

TA_SAS /Kontakt24Kierowca skręcał w lewo ze środkowego pasa

Samochód skręcał w lewo z pasa do jazdy na wprost i wjechał pod tramwaj. Wszystko stało się w centrum Warszawy, a nagranie przedstawiające moment wypadku zamieścił w serwisie Kontaktu 24 internauta o nicku TA_SAS.

Osobówka zderzyła się z tramwajem na rondzie Czterdziestolatka położonym u zbiegu Al. Jerozolimskich, al. Jana Pawła II i ul. Chałubińskiego.

Odbił się od tramwaju

Przebieg zdarzenia widać na filmie, jaki otrzymaliśmy na Kontakt 24. Nagranie przedstawia stojące na pasie do skrętu w lewo samochody, a także auto próbujące skręcić w tym kierunku pasem... do jazdy na wprost. Kończy się tym, że auto wjeżdża pod tramwaj. Na kolejnym ujęciu widać, jak samochód odbija się od pojazdu komunikacji miejskiej.- W wypadku brał udział samochód osobowy i tramwaj linii 10 - poinformował Michał Powałka, rzecznik Tramwajów Warszawskich. Na miejscu pojawiła się policja. - Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 12.30. Na ten moment mogę powiedzieć, że w wyniku zderzenia ucierpiał kierowca osobowej mazdy. Mężczyzna został zabrany do szpitala - powiedziała nam Iwona Jurkiewicz z Komendy Stołecznej Policji.Zarówno kierowca osobówki, jak i motorniczy byli trzeźwi. Sprawą wypadku zajmuje się policja.

CZYTAJ WIĘCEJ O WYPADKU

Wypadek na rondzie
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl