Przygotuj się na:

ZMIANY W SĄSIEDZTWIE CMENTARZY

Ze względu na Dzień Wszystkich Świętych w najbliższy weekend zmieni się organizacja ruchu w pobliżu stołecznych cmentarzy. Na wielu ulicach priorytet będzie miała komunikacja miejska, a na części z nich powstaną parkingi.

Osobówką wjechała w radiowóz. Kolizja na krajowej "7"

Ulice

targeo.plZdarzenia drogowe w Łomiankach

Niebezpieczna noc w podwarszawskich Łomiankach. Najpierw na krajowej siódemce samochód osobowy potrącił pieszego. Kilkadziesiąt minut później w tym samym miejscu doszło do kolizji. W stojący przy drodze, oświetlony radiowóz policjantów, którzy pracowali przy potrąceniu, wjechało inne auto.

Do pierwszego zdarzenia doszło w nocy na drodze krajowej nr 7 w Łomiankach. – Około godziny 1.30 na ulicy Kolejowej, na jezdni w kierunku Warszawy, samochód osobowy potrącił pieszego, który przechodził przez skrzyżowanie na czerwonym świetle – mówi Ewa Szymańska-Sitkiewicz ze stołecznej policji. Jak dodaje, kierowca samochodu był trzeźwy. Pieszego odwieziono do szpitala.

Godzinę później doszło tam też do kolizji. – Samochód osobowy wjechał w stojący przy drodze oznakowany, radiowóz policyjny. Funkcjonariusze prowadzili tam prace po potrąceniu. Nasz pojazd stał z włączoną sygnalizacją świetlną – relacjonuje Szymańska-Sitkiewicz. Nocne zdarzenia nie powodują utrudnień w ruchu.

jb/sk

Źródło zdjęcia głównego: targeo.pl