Osiem ton blachy na jezdni

Warszawa

targeo.plUtrudnienia na węźle

W porannym szczycie kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami na węźle Salomea. Na estakadzie prowadzącej w kierunku Bemowa z ciężarówki spadła blacha. - W sumie 8 ton załadunku - poinformowała straż pożarna.

Policja zgłoszenie otrzymała po godz. 8. - Nie było żadnego zderzenia. Z ciężarówki spadły płyty stalowe i są utrudnienia - poinformował Tomasz Oleszczuk ze stołecznej policji.

"8 ton załadunku"

- Spadło w sumie 50 arkuszy blachy - relacjonował Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. - Na miejscu jest ciężki sprzęt straży pożarnej, który pomoże załadować blachę na samochód - dodał.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o 8.23 - powiedział Artur Laudy ze straży pożarnej. - Z samochodu wypadła blacha, która znajdowała się na paletach. W sumie z samochodu wypadło 8 ton załadunku - dodał.

Jak mówił, na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej.

Utrudnienia dla kierowców

Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami. - Wszystko dzieje się na estakadzie prowadzącej z trasy Salomea-Wolica od strony Południowej Obwodnicy Warszawy w kierunku al. 4 czerwca 1989 prowadzącej w stronę Bemowa - powiedział Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

Na czas prac straży pożarnej estakada została zablokowana. - Policja kieruje ruchem - poinformował Laudy.

Węzeł Salomea znajduje się we Włochach. To skrzyżowanie Al. Jerozolimskich z trasą S8 Salomea-Wolica i al. 4 Czerwca 1989 (kiedyś Nowolazurowa).

su