TVN Warszawa | Ulice

"W trakcie wyprzedzania doprowadziła do zderzenia czołowego". Pięć osób poszkodowanych

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plZderzenie na drodze krajowej numer 79

Trzy auta zderzyły się na drodze krajowej numer 79 na wysokości miejscowości Orzeszyn (powiat piaseczyński) – podają strażacy. Jak informują służby, pięć osób zostało poszkodowanych.

- Po godzinie 19.55 zderzyły się łącznie trzy pojazdy, w tym jeden dostawczy. Podróżowało nimi w sumie pięć osób. Wszystkie są pod opieką Państwowej Ochotniczej Straży Pożarnej – przekazał nam po godzinie 20 st. kpt. Łukasz Darmofalski ze straży pożarnej w Piasecznie.

Dodał, że na miejsce przyjechały cztery zastępy, a także policja.

"Możemy mówić o dużym szczęściu"

- Poszkodowanych pięć osób nie ma poważnych obrażeń. Wszystkie wymagają opieki, ale to raczej lekkie stłuczenia – poinformował strażak.

- Wstępnie funkcjonariusze ustalili, że kierująca fiatem ducato 27-latka, z nieustalonych dotąd przyczyn, w trakcie wyprzedzania doprowadziła do zderzenia czołowego z land roverem, kierowanym przez 68-letniego mężczyznę, a następnie uderzyła jeszcze w hyundaia prowadzonego przez 29-latka. Na końcu tym fiatem wpadła do rowu – opisał przed 21 Jarosław Sawicki z piaseczyńskiej policji.

Droga została całkowicie zablokowana. - Wszyscy uczestnicy są trzeźwi – zaznaczył policjant. Okoliczności wypadku są wyjaśniane.

Autor:katke/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl