Przygotuj się na:

ZAMKNIĘCIE WIADUKTU TRASY ŁAZIENKOWSKIEJ

- Z uwagi na warunki atmosferyczne zamknięcie północnego wiaduktu Trasy Łazienkowskiej nastąpi w sobotę przed południem - przekazała nam Małgorzata Gajewska, rzeczniczka prasowa Stołecznego Zarządu Rozbudowy Miasta. Już w piątek uruchomiona zostanie część buspasów wytyczonych na czas remontu.

TVN Warszawa | Ulice

Nieoznakowany radiowóz na słupie. Dwóch policjantów rannych

TVN Warszawa | Ulice

Aktualizacja:
Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Dachowanie nieoznakowanego radiowozu w Ołtarzewie
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plDachowanie nieoznakowanego radiowozu w Ołtarzewie

Nieoznakowany radiowóz drogówki dachował na krajowej "92" w Ołtarzewie. Jak podaje policja, wcześniej doszło do zderzenia z autem dostawczym. Dwóch funkcjonariuszy trafiło do szpitala.

Do zderzenia doszło na ulicy Poznańskiej w Ołtarzewie w powiecie warszawskim zachodnim, czyli na drodze krajowej numer 92 pomiędzy Błoniem a Ożarowem Mazowieckim. - Policyjne bmw leży na pasie zieleni. W wyniku zderzenia auto ścięło betonowy słup energetyczny - relacjonuje Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Jak dodaje, wcześniej radiowóz zderzył się z dostawczym fordem. Informację o zderzeniu potwierdza Komenda Stołeczna Policji. - Dwóch policjantów zostało zabranych do szpitala. Byli trzeźwi - mówi Małgorzata Wersocka z Wydziału Komunikacji Społecznej KSP. Nieoznakowanym radiowozem podróżowali funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KSP.

Jak dodaje Wersocka, kierowca drugiego pojazdu również był trzeźwy.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że przyczyną zderzenia mogło być wymuszenie pierwszeństwa przez kierowcę dostawczego forda.

Kierowców czekają utrudnienia. Na miejscu jest kilka załóg policji, pogotowie ratunkowe i straż pożarna. W miejscu zderzenia ruch odbywa się wahadłowo.

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości