Przygotuj się na:

TOPIEL ZAMKNIĘTA

Stołeczny ratusz poinformował w komunikacie, że od soboty do wtorku na ulicy Topiel na Powiślu będą prowadzone prace ciepłownicze. Znaczny fragment ulicy zostanie wyłączony z ruchu.

Ulice

Ogień z garażu przeniósł się na dom. Utrudnienia w Falenicy

Ulice

targeo.plPożar garażu w Falenicy

Poranna akcja straży pożarnej w Falenicy. Przy ul. Złotej Jesieni zapalił się garaż. W wyniku pożaru zniszczony został także przylegający do niego dom jednorodzinny. Nikomu nic się nie stało, ale trzy rodziny musiały się ewakuować.

Strażacy zgłoszenie otrzymali w środę około 5.00. - Najprawdopodobniej ogień wybuchł w garażu. Budynek spłonął kompletnie - poinformował Michał Konopka ze straży pożarnej. - W wyniku pożaru nadpalony został także przylegający dom jednorodzinny - dodał.

Jak mówi strażak, mieszkańcy trzech pobliskich domów sami je opuścili i wezwali straż pożarną. - Nikt nie został poszkodowany - podał Konopka.

Jeszcze po 6.00 na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej.

Zmiany w komunikacji

Zarząd Transportu Miejskiego ostrzegał, że w związku z akcją straży pożarnej zablokowana jest ul. Złotej Jesieni. Linie 115 oraz 142 od skrzyżowania ulic Technicznej i Złotej Jesieni kierowane były ul. Zagórzańską do zawrotki w rejonie ul. Jachtowej.

Utrudnienia zakończyły się po 8.00.

Źródło zdjęcia głównego: targeo.pl