Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Obserwowali łosia w Wiśle, Zakorkowali Wisłostradę

Warszawa

Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plNa Wisłostradzie ruch jest spowolniony

Łoś, który brodził w Wiśle przyciągał uwagę gapiów i kierowców. W efekcie na prawym pasie Wisłostrady i moście Śląsko-Dąbrowskim były utrudnienia w ruchu.

W środę łoś był widziany najpierw w okolicy Stadionu Narodowego i w parku Skaryszewskim, a później przeszedł na brzeg Wisły i wszedł do rzeki.

Jeździło się wolniej

Zwierzę obserwowali strażnicy miejscy, ale nie tylko. - Przyglądają mu się kierowcy jeżdżący mostem Śląsko-Dąbrowskim, więc ruch odbywa się wolniej. Zablokowany jest też prawy pas Wisłostrady w kierunku Żoliborza - relacjonował ok. godz. 14 Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

I dodał, że wiele samochodów ustawiło się wzdłuż chodnika przy Wisłostradzie. Warszawiacy patrzyli na zwierzę również z mostu Śląsko-Dąbrowskiego.

- Apelujemy, żeby jechać dalej, nie tworzyć coraz to większej widowni, bo na pewno to nie pomaga temu zwierzęciu. Jest wystraszone – mówiła na antenie TVN24 Katarzyna Dobrowolska ze straży miejskiej.

Straż miejska apeluje, by nie tworzyć korków
TVN24

ran/b