Samochód uderzył w słup. Lądował śmigłowiec ratowniczy

Autor:
dg
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Samochód uderzył w przydrożny słup

W Nowym Prażmowie koło Piaseczna kierująca autem osobowym zjechała z jezdni i uderzyła w przydrożny słup. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kierująca została zabrana do szpitala.

O zdarzeniu dowiedział się reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. Jak ustalił, na drodze wojewódzkiej numer 722 w Nowym Prażmowie samochód osobowy zjechał z jezdni i uderzył w słup. - Na miejscu zdarzenia lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - przekazał nasz reporter.

Magdalena Gąsowska z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie potwierdziła, że około godziny 13.45 doszło w tym miejscu do zdarzenia drogowego. - 38-letnia kierująca samochodem marki Seat jechała z miejscowości Łoś w kierunku Prażmowa. Przy ulicy Głównej zjechała z jezdni i uderzyła w przydrożny słup. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze - przekazała policjantka.

- Kobieta została zabrana do szpitala przez załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego ze względu na brak dostępnej karetki kołowej. Kierująca była trzeźwa - przekazała Gąsowska.

Na miejscu nie ma już utrudnień w ruchu.

Informowaliśmy również o śmiertelnym wypadku na DK 50:

Śmiertelny wypadek na DK50 pod Stanisławowem
Śmiertelny wypadek na DK50 pod Stanisławowem Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Autor:dg

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości