Ulice

Nowy asfalt na Wale Miedzeszyńskim. Remont skończyli przed czasem

Ulice

Nowa nawierzchnia na Wale Miedzeszyńskim
Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plNowa nawierzchnia na Wale Miedzeszyńskim

Od niedzielnego poranka drogowcy kładli nową nawierzchnię na Wale Miedzeszyńskim. Prace udało im się ukończyć kilkanaście godzin przed planowanym terminem. Ruch został przywrócony w czwartek rano.

Nowy asfalt, wzmocniony specjalną siatką został położony na odcinku od Afrykańskiej do ulicy generała Fieldorfa "Nila". W sumie, to ponad dwa kilometry jezdni z odnowioną nawierzchnią, na której odtworzono oznakowania poziome.

Drogowcy rozpoczęli prace w niedzielę o poranku. Na czas remontu z ruchu wyłączone były obie jezdnie Wału Miedzeszyńskiego. Według planu, miały być ponownie przejezdne w czwartek około godziny 22.

"Prace które miały potrwać dziś do wieczora udało się zakończyć kilkanaście godzin przed terminem. Ruch został wznowiony dziś o świcie" - czytamy na facebookowym profilu Zarządu Dróg Miejskich.

Obszar wyremontowanego odcinkaZDM

Drogowcy przypominają też o frezowaniu ronda Dmowskiego, które potrwa do poniedziałkowego poranka. Zamknięte są Aleje Jerozolimskie - od Poznańskiej do Kruczej i Marszałkowska - od Żurawiej do Widok.

CZYTAJ WIĘCEJ NA TEMAT ZMIAN W ORGANIZACJI RUCHU

Poza Wałem Miedzeszyńskim i rondem Dmowskiego, ZDM na weekend majowy zaplanował prace w alei Jana Pawła II i na placu Krasińskich.

kk/b

Pozostałe wiadomości