Nocny pościg za srebrnym audi. Zatrzymano dwóch mężczyzn

Warszawa

Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.plPościg za audi na Pradze

Kierowca audi nie zatrzymał się do kontroli na ul. Bora Komorowskiego i zaczął uciekać. Po drodze z samochodu uciekł jego pasażer. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn.

Do policyjnego pościgu doszło przed godz. 21. - Policjanci chcieli zatrzymać do kontroli srebrne audi. Kierowca nie reagował na polecenie policjantów i zaczął uciekać. W środku znajdowało się dwóch mężczyzn - informuje nas Anna Kędzierzawska z Komendy Stołecznej Policji.

- Nagle audi zatrzymało się i pasażer zaczął uciekać w kierunku jeziorka w Parku nad Balatonem. Natomiast samochód dalej ruszył w kierunku ul. Marsa. Policjanci rozpoczęli pościg dwutorowo. Przy jeziorku zatrzymano jednego z mężczyzn, 22-latka - relacjonuje policjantka.

Drugi z mężczyzn został zatrzymany na ulicy Marsa, przed skrzyżowaniem z Okularową. - Zatrzymany kierowca również miał 22 lata. Jak się okazało, w ich bagażniku znajdował się sprzęt, który może służyć do włamań. Dodatkowo tablice rejestracyjne samochodu, za którym trwał pościg najprawdopodobniej należą do innego auta. Obaj znani już byli policji - wytłumaczyła Kędzierzawska.

Mężczyźni zostali zatrzymani.

ło/b