Nocne prace na Toruńskiej

Warszawa

Lech Marcinczak /tvnwarszawa.plRobotnicy będą pracować nocą

Noce zaczynającego się dziś weekendu będą bardzo pracowite dla budowniczych Trasy Toruńskiej. Z powodu prowadzonych prac autobusy pojadą objazdami.

Robotnicy nie ustają w wysiłkach, aby dostosować arterię do wymogów drogi ekspresowej S8. W nocy z 11 na 12 maja, w godzinach 22.00 – 6.00 zamkną wschodnią jezdnię ulicy Marywilskiej od Bazyliańskiej do Odlewniczej. Kolejna noc będzie równie pracowita. Kierowcy nie pojadą ulicą Toruńską od skrzyżowania z Łabiszyńską do zjazdu z estakady w kierunku wschodnim.

W związku z pracami ZTM zmienił trasy autobusów. W nocy z 11 na 12 maja linie kursować będą:

104, 112, 118, 134, 145, 156, 732 oraz N02, tylko w kierunku pętli ŻERAŃ FSO, KAROLIN, METRO POLITECHNIKA, METRO MŁOCINY, od skrzyżowania ulic Kondratowicza/Rembielińska: Rembielińska - Annopol - Odlewnicza - Marywilska - Toruńska i dalej własnymi trasami.

114 tylko w kierunku pętli MŁOCINY-UKSW, od skrzyżowania ulic Wysockiego/Bazyliańska: Bazyliańska - Rembielińska - Annopol - Odlewnicza - Marywilska - Trasa Toruńska i dalej własną trasą.

126 tylko w kierunku pętli NOWODWORY, od skrzyżowania ulic Wysockiego/Bazyliańska: Bazyliańska - Rembielińska - Annopol - Odlewnicza - Marywilska i dalej własną trasą.

N64 tylko w kierunku pętli CHOSZCZÓWKA/KUPIECKA, od skrzyżowania ulic Kondratowicza/Rembielińska: Rembielińska - Annopol - Odlewnicza - Marywilska i dalej własną trasą.

Na objazdach autobusy zatrzymają się na przystankach BAZYLIAŃSKA i KONDRATOWICZA. Wszystkei pozostałe będą „na żądanie”.

Zmiany w komunikacji będą również kolejnej nocy, z 12 na 13 maja:

132 tylko w kierunku pętli SKARBKA Z GÓR: Most Grota-Roweckiego - Toruńska - przejazd estakadą nad skrzyżowaniem z ul. Łabiszyńską - Toruńska - Głębocka

134 tylko w kierunku pętli OLESIN: Bazyliańska - Kondratowicza - św. Wincentego - Głębocka - Toruńska – Ostródzka.

wp/roody