Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Niespodziewany korek w alei Jana Pawła II

Ulice


Niespodziewane zwężenie na wysokości Prostej zakorkowało aleję Jana Pawła II. W piątek wieczorem na jezdni w kierunku Dworca Centralnego sznur samochodów ciągnął się już od Grzybowskiej. Z utrudnieniami kierowcy muszą liczyć się również w weekend.

W Warszawie ulice na ogół puste, część osób wyjechała na święta, ale jest miejsce, w którym kierowcy stali w korku nawet po 20.00 w piatek.

- W alei Jana Pawła II, na wysokości Prostej, zwężono jezdnię w stronę Centralnego na odcinku około 20 metrów - informował Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. - Najpierw do dwóch, a kawałek dalej do jednego pasa. To zakorkowało ulicę od Grzybowskiej - dodaje.

Nikt nie ostrzegł kierowców

Służba dyżurna miasta nie miała informacji o przyczynach zwężenia. Tak samo pogotowie drogowe Zarządu Dróg Miejskich. - To teren metra - usłyszeliśmy tylko. Ani ZTM, ani wykonawca II linii metra nie ostrzegali wcześniej przed tymi utrudnieniami.

Niestety barierki nie zniknęły w sobotę. A to oznacza, że kierowcy muszą radzić sobie z utrudnieniami na jezdni również w weekend.

mz

Pozostałe wiadomości