Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Nieporęt: kierowca lanosa nie żyje

Warszawa

TVN24Wypadek w Nieporęcie

Do wypadku z udziałem autobusu i samochodu osobowego doszło w Nieporęcie pod Warszawą. W wyniku zderzenia zginął 30-letni mężczyzna.

- Według wstępnych ustaleń, kierowca autobusu wyprzedzał lanosa, który nagle podjął manewr skrętu w lewo. W wyniku zderzenia, kierujący lanosem 30-letni mężczyzna zginął na miejscu - poinformowała Iwona Jurkiewicz z biura prasowego komendy stołecznej.

W sobotę w Warszawie doszło do czterech wypadków, w których rannych zostało szeć osób. Natomiast w powiatach ociennych było siedem wypadków, szeć osób zostało rannych, a dwie zginęły (w Mińsku i w Wołominie). CZYTAJ WIĘCEJ - Apelujemy do wszystkich kierowców o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem. Przypominamy wszystkich użytkownikom dróg, także pieszym, że bezpieczeństwo zależy od nas samych, od decyzji, które podejmujemy – mówiła na atnenie TVN24 Iwona Jurkiewicz.

PAP/bako