Niebezpieczny wieczór na ulicach. Potrącenia i wypadki

Warszawa

Mateusz Szmelter/ tvnwarszawa.plKolizja trzech aut

Słaba pogoda w czwartkowe popołudnie i wieczór była prawdopodobnie przyczyną większej niż zwykle liczby kolizji i wypadków. Doszło także do wielu potrąceń.

Jak poinformowała policja, w czwartek po południu doszło do kilku potrąceń i wielu kolizji. Policjanci apelują do kierowców o zdjęcie nogi z gazu.

Potrącił kobietę z wózkiem

- Po godzinie 17 jedna osoba została potrącona na ulicy Cybernetyki. Na 29 Listopada kobieta, najprawdopodobniej po kłótni z mężem, wskoczyła pod koła samochodu - poinformowała Ewa Sitkiewicz z biura prasowego stołecznej policji.

- Na ulicy Międzynarodowej zostały potrącone dwie kobiety przechodzące w miejscu niedozwolonym. Na Płaskowickiej skuter delikatnie potrącił przechodzącą po pasach kobietę z wózkiem. Nikomu nic się nie stało, ale kierujący został ukarany mandatem 500 złotych – wyliczyła policjantka.

Radiowóz z tramwajem

To nie jedyne wypadki. Na skrzyżowaniu Marszałkowskiej i Królewskiej taksówka zderzyła się z tramwajem. Jedna osoba została ranna. Po chwili w tym samym miejscu wpadły na siebie trzy samochody.

Do dwóch zderzeń doszło na ulicy Towarowej. Najpierw na skrzyżowaniu z Grzybowską zderzyły się dwa samochody, a następnie przy placu Zawiszy nieoznakowany radiowóz policyjny zderzył się z tramwajem.

Deszcz ze śniegiem

Synoptycy TVN Meteo nie mają dobrych informacji. Arleta Unton-Pyziołek prognozuje w nocy okresowe opady śniegu z deszczem. Na termometrach zobaczymy 0 stopni Celsjusza. Podobnie wyglądać będzie piątek. Prognozowane jest duże zachmurzenie, z okresowymi opadami deszczu ze śniegiem, przechodzącymi po południu w śnieg. Słupek rtęci zatrzyma się na drugiej kresce ponad zerem.

Wypadek i kolizja na Marszałkowskiej:

Wypadek na Marszałkowskiej
Mateusz Szmelter/ tvnwarszawa.pl
Kolizja trzech aut
Mateusz Szmelter/ tvnwarszawa.pl

wp/r