Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Niebezpieczny uskok, dziewięć uszkodzonych opon

Ulice

fot. Marcin Gula/tvnwarszawa.pl
fot. Marcin Gula/tvnwarszawa.pl

W sumie dziewięć uszkodzonych opon w sześciu samochodach - powodem jest niebezpieczny uskok w Al. Jerozolimskich tuż za węzłem Łopuszańska. O sprawie zaalarmowali na Kontakt 24 kierowcy.

- Na lewym pasie utworzył się uskok, w który wpadłam prawymi kołami - opowiada jedna z pań, która uszkodziła w Alejach Jerozolimskich swój samochód. - Ewidentnie to jest jakaś fuszerka ze strony drogowców - denerwuje się.

Sześć aut - dziewięć opon

We wtorek wieczorem uszkodzonych zostało sześć samochodów: skoda, opel, BMW, fiat, lexus i mercedes.

- Niektórzy kierowcy mieli wyjątkowego pecha, bo przebili sobie nawet dwie opony - relacjonuje Marcin Gula, reporter tvnwarszawa.pl.

- Jadący Al. Jerozolimskimi w stronę Pruszkowa powinni zachować ostrożność. Uskok znajduje się za węzłem Łopuszańska na wysokości stacji paliw BP - ostrzega Gula.

"Drogowcy powinni naprawić"

Zdenerwowani kierowcy wezwali na miejsce policję.

- Dostaliśmy informację o takim zdarzeniu - potwierdza aspirant Tomasz Oleszczuk z KSP. - Zgłosiliśmy problem dyżurnemu technicznemu miasta. On powinien powiadomić odpowiednie służby, które zabezpieczą jezdnię - dodaje.

Mapy dostarcza Targeo.pl

su/par//mz

Pozostałe wiadomości