Ulice

Niebezpieczny poranek na A2. "Kierowcy się zapatrzyli"

Ulice

Zderzenie na A2
Zderzenie na A2Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

Poranek na A2 nie należy do najbezpieczniejszych. Po porannym wypadku, w którym rannych zostało czworo dzieci, doszło do dwóch kolejnych zdarzeń. Oba miały miejsce na jezdni w kierunku Poznania. - Kierowcy wyjeżdżający z Warszawy utknęli w korku - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl.

Od rana informujemy o wypadkach na autostradzie A2. Ok. godz. 4.30 w pobliżu miejscowości Żuków doszło do wypadku, w którym rannych zostało sześć osób, w tym czworo dzieci. Utworzył się korek w kierunku Warszawy.

Kolejne dwa

To jednak nie koniec utrudnień. Przed godziną 8.00 na jezdni w przeciwnym kierunku, na wysokości omawianego wypadku, zderzyły się dwa samochody osobowe - mercedes i opel.

- Najprawdopodobniej kierowcy zapatrzyli się na rozbite obok samochody i dlatego doszło do zderzenia - relacjonował Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. Na szczęście nikt nie został ranny.

Wyjazd z Warszawy utrudnia również kolejny wypadek. Po godzinie 8.00 na wysokości MOP w Brwinowie doszło zderzenia dwóch samochodów osobowych. - Na miejscu są dwie jednostki straży pożarnej - poinformował Marcinczak.

Chociaż służby i samochody stoją na pasie wyjazdowym z MOP na autostradę oraz na pasie zieleni, kierowcy utknęli w korku.

Poważny wypadek na A2 w środowy poranek:

Korki z lotu ptaka
Korki z lotu ptakaLech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
wideo 2/4

su/pm

Pozostałe wiadomości