Przygotuj się na:

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości wiążą się z ogromnymi utrudnieniami. Bieg Niepodległości przetnie miasto na pół, a wzdłuż trasy marszu narodowców już od samego rana ustawione będą betonowe zapory.

Nie parkuj obok stadionu, bo odholują Ci samochód

Warszawa

tvnwarszawa.plOd północy nie zaparkujesz obok stadionu

Od północy w rejonie Stadionu Narodowego zaczną obowiązywać zakazy parkowania. Kierowcy muszą uważać - pozostawione samochody będą odholowane na ich koszt.

To początek przygotowań do pierwszego meczu na Stadionie Narodowym. W środę wieczorem Polska zmierzy się z Portugalią. Dla mieszkańców Saskiej Kępy oznacza to sporo utrudnień. Również kibice powinni wziąć pod uwagę to, że przez całą środę w bezpośrednim sąsiedztwie stadionu nie będzie można parkować. Na mecz warto wybrać się więc komunikacją miejską.

Zakaz parkowania będzie dotyczył ulic:

- Wybrzeże Szczecińskie (od ul. Okrzei do mostu Poniatowskiego)- Sokola - Wał Miedzeszyński (od mostu Poniatowskiego do Trasy Łazienkowskiej)- al. Zieleniecka- ciągu ulic: Al. Jerozolimskie – al. Poniatowskiego – al. Waszyngtona (od Muzeum Wojska Polskiego do Kinowej)- ul. Zamoyskiego (od Marcinkowskiego do Targowej)- ul. Kijowska (od Dworca Wschodniego do Markowskiej)- ul. Żupnicza (z wyłączeniem autobusów komunikacji miejskiej)

Poza tym w środę o godzinie 17:00 zamknięta zostanie część ulic na Saskiej Kępie. Wjechać będą mogli tylko mieszkańcy. A po zakończeniu meczu, czyli około 22:30 z ruchu wyłączony będzie most Poniatowskiego. Wstrzymany będzie także ruch tramwajów.

CZYTAJ WIĘCEJ

roody//ec