Nie parkuj obok stadionu, bo odholują Ci samochód

Ulice

tvnwarszawa.plOd północy nie zaparkujesz obok stadionu

Od północy w rejonie Stadionu Narodowego zaczną obowiązywać zakazy parkowania. Kierowcy muszą uważać - pozostawione samochody będą odholowane na ich koszt.

To początek przygotowań do pierwszego meczu na Stadionie Narodowym. W środę wieczorem Polska zmierzy się z Portugalią. Dla mieszkańców Saskiej Kępy oznacza to sporo utrudnień. Również kibice powinni wziąć pod uwagę to, że przez całą środę w bezpośrednim sąsiedztwie stadionu nie będzie można parkować. Na mecz warto wybrać się więc komunikacją miejską.

Zakaz parkowania będzie dotyczył ulic:

- Wybrzeże Szczecińskie (od ul. Okrzei do mostu Poniatowskiego) - Sokola - Wał Miedzeszyński (od mostu Poniatowskiego do Trasy Łazienkowskiej) - al. Zieleniecka - ciągu ulic: Al. Jerozolimskie – al. Poniatowskiego – al. Waszyngtona (od Muzeum Wojska Polskiego do Kinowej) - ul. Zamoyskiego (od Marcinkowskiego do Targowej) - ul. Kijowska (od Dworca Wschodniego do Markowskiej) - ul. Żupnicza (z wyłączeniem autobusów komunikacji miejskiej)

Poza tym w środę o godzinie 17:00 zamknięta zostanie część ulic na Saskiej Kępie. Wjechać będą mogli tylko mieszkańcy. A po zakończeniu meczu, czyli około 22:30 z ruchu wyłączony będzie most Poniatowskiego. Wstrzymany będzie także ruch tramwajów.

CZYTAJ WIĘCEJ

roody//ec

Źródło zdjęcia głównego: tvnwarszawa.pl