Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Nie nacisnął hamulca. 4 samochody rozbite

Ulice


Na ulicy Płochocińskiej starszy mężczyzna kierujący polonezem nie nacisnął hamulca i uderzył w samochody zwalniające przed skrzyżowaniem. 2 pasy były zablokowane.

Do zderzenia doszło po godzinie 18 na ulicy Płochocińskiej, przed skrzyżowaniem z Białołecką. – Na sygnalizatorze paliło się czerwone światło i samochody zaczęły zwalniać. Nie zrobił tego 81-letni kierowca poloneza, który nie naciskając hamulca z impetem uderzył w hondę – relacjonuje Marcin Gula, reporter tvnwarszawa.pl. – Siła uderzenia wepchnęła hondę w renault, które z kolei uderzyło w citroena – dodaje.

Na miejsce przyjechała straż pożarna, policja i karetka pogotowia ratunkowego. Początkowo strażacy nie usuwali blokujących dwa pasy pojazdów. W tym czasie lekarze badali starszego kierowcę. Gdy okazało się, że nic mu się nie stało, rozbite pojazdy zostały usunięte na pobocze.

wp//ec

Źródło zdjęcia głównego: Marcin Gula /tvnwarszawa.pl