Przygotuj się na:

MECZ NA STADIONIE NARODOWYM

We wtorek na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski zagra ze Słowenią. To oznacza utrudnienia dla mieszkańców, szczególnie na Saskiej Kępie. Kibice pojadą komunikacją miejską za darmo.

Nie działały światła na placu Bankowym

Warszawa

Lech Marcinczak/ tvnwarszawa.plAwaria na placu Bankowym

- Nie działa sygnalizacja świetlna na placu Bankowym - ostrzegał reporter tvnwarszawa.pl. Awarią objęte były zarówno sygnalizatory dla samochodów, jak i dla pieszych.

Jak relacjonował Lech Marcinczak, przed godz. 7 nie było większych utrudnień ponieważ ruch nie był duży. - Dość szybko ta sytuacja jednak może się zmienić. To miejsce jest dość ruchliwe - ostrzegał reporter tvnwarszawa.pl.

Jak zapewniał nas przedstawiciel Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, informacja o niedziałającej sygnalizacji została przekazana do Zarządu Dróg Miejskich.

- Rano był błąd w sterowniku. Ekipa konserwatora pojechała na miejsce i naprawiła ten błąd. Nieskutecznie, bo w tym miejscu ponownie doszło do awarii. Utrudnienia mogą potrwać kilkadziesiąt minut - poinformował nas po godz. 9.20 Mikołaj Pieńkos, rzecznik prasowy ZDM.

Awaria została usunięta po godzinie 10.

md/b