Naprawili naprawioną Bartycką

Kontakt 24, ZDMBartycka przed i po naprawie

Bartycka już bez kałuż. Zarząd Dróg Miejskich naprawił odcinek mokotowskiej ulicy, który był... naprawiany w miniony weekend.

- Zakład Remontów i Konserwacji Dróg wymienił nawierzchnię jezdni na całej szerokości kierunku do ul. Czerniakowskiej na długości około 30 metrów - poinformował w środę Paweł Olek z Zarządu Dróg Miejskich w Warszawie.

Gromadziła się tam woda

W weekend fragment Bartyckiej przeszedł remont - wymieniono nawierzchnię. Drogowcy mieli także wyprofilować jezdnię tak, aby usprawnić odwodnienie. To jednak się nie powiodło, o czym pisaliśmy na tvnwarszawa.pl.

Nasz czytelnik opisał, jak Bartycka wygląda już po remoncie. - Przed remontem, mniej więcej w tym samym miejscu, po każdym deszczu gromadziła się woda i stan taki trwał nawet kilka dni. Przejeżdżające samochody powodowały bryzgi wody sięgające po dachy samochodów jadących lub stojących obok. Wygląda na to, że zafundowaliście nam Państwo, za nasze pieniądze "powtórkę z rozrywki" - dodał.

ZDM przyznał mu rację i obiecał naprawę. Słowa dotrzymał. Kolejny etap prac przy frezowaniu ulicy zaplanowano na pierwszy weekend sierpnia.

Tak wyglądała Bartycka:

[object Object]
Wymienili nawierzchnię ul. BartyckiejLech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
wideo 2/4

kz

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24, ZDM

Pozostałe wiadomości