TVN Warszawa | Ulice

Jeden tir na boku, drugi rozerwany. Uprzątnęli towar z jezdni. Trasa S8 udrożniona

TVN Warszawa | Ulice

Aktualizacja:
Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tir blokuje całą szerokość jezdni
Tir blokuje całą szerokość jezdniTomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl
wideo 2/4
Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.plTir blokuje całą szerokość jezdni

Dwie ciężarówki i dwa samochody osobowe zderzyły się na trasie S8, na wysokości węzła Nadma, w powiecie wołomińskim. Nie ma osób rannych, ale profilaktycznie zabrano do szpitala jedną osobę. Droga w kierunku Białegostoku była zablokowana przez kilka godzin.

- W zdarzeniu uczestniczyły dwie ciężarówki z naczepami. Jedna leży na drodze, druga ma rozerwany bok - wysypał się przewożony przez nią towar. W zdarzeniu uczestniczyły również dwa samochody osobowe - relacjonował Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl. Na miejsce dotarły: cztery karetki, trzy zastępy straży pożarnej oraz policja. 

Trasa S8 w kierunku Białegostoku jest całkowicie zablokowana. Natomiast w stronę Warszawy nieprzejezdne były początkowo dwa z trzech pasów. Obecnie ruch odbywa się już dwoma pasami. - Wcześniej zostały z nich uprzątnięte odłamki aut - zastrzegł Zieliński.

Rozładowują ciężarówki

Ustalenia naszego reportera potwierdziła Komenda Stołeczna Policji. - Informacja o tym zdarzeniu wpłynęła o godzinie 10.46. Zderzyły się dwa tiry i dwa samochody osobowe. Są poważne utrudnienia w kierunku Białegostoku. Kierowcy są kierowani na objazd drogą wojewódzką numer 631. Utrudnienia mogą potrwać nawet sześć godzin - przekazał przed godziną 12 Jarosław Florczak z KSP.

Kilkanaście minut później policjant poinformował nas, że w zdarzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Profilaktycznie zabrano do szpitala starszą osobę, która podróżowała jednym z aut.

- Trwa rozładowywanie ciężarówek. Ta, która leży na boku, przewoziła szpule z materiałami tekstylnymi. Natomiast ta, z rozerwaną naczepą, wiozła wina i kieliszki. Pracy jest jest jeszcze bardzo dużo - podsumował o godzinie 13 nasz reporter. Utrudnienia zakończyły się dopiero wieczorem.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości