TVN Warszawa | Ulice

Betoniarka zderzyła się z samochodem ciężarowym na S8. "Rozsypały się środki higieniczne"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl, PAP
Utrudnienia na trasie S8 pomiędzy Nadarzynem a JankamiTVN24
wideo 2/2
TVN24Utrudnienia na trasie S8 pomiędzy Nadarzynem a Jankami

Dwa samochody ciężarowe zderzyły się na trasie S8 pod Warszawą. Kierowcy jadący w kierunku stolicy musieli liczyć się z utrudnieniami.

Do zderzenia doszło po godzinie 6 pomiędzy Nadarzynem a Jankami. Jak podał Punkt Informacji Drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, zderzyły się dwa pojazdy ciężarowe.

Drogowcy poinformowali, że nie ma osób poszkodowanych. Na miejsce przyjechała między innymi straż pożarna. Około godziny 6.30 drogowcy podali, że utrudnienia mogą potrwać do dwóch godzin.

Na miejsce pojechał reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. - W tej chwili zablokowane są dwa pasy, a jeden jest przejezdny. Utworzył się bardzo duży korek w kierunku Warszawy - przekazał po godzinie 7.

Karolina Kańka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie potwierdziła, że nie było osób rannych. - Obaj kierowcy byli trzeźwi. Ciężarówka przewożąca beton uderzyła w naczepę samochodu ciężarowego. W wyniku tego uderzenia na jezdnię rozsypał się towar w postaci między innymi środków higienicznych. W kierunku Warszawy przejezdny jest tylko skrajnie lewy pas - powiedziała policjantka.

Rzeczniczka warszawskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że utrudnienia po kolizji zakończyły się około godziny 12.

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy również o wypadku na Wisłostradzie:

Wypadek na WisłostradzieTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:dg/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl, PAP

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl