TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie z ciężarówką pod Nadarzynem. Trzy osoby ranne, lądował śmigłowiec LPR

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Trzy osoby zostały ranne w wypadku pod Nadarzynem
Trzy osoby zostały ranne w wypadku pod NadarzynemTVN24
wideo 2/2
TVN24Trzy osoby zostały ranne w wypadku pod Nadarzynem

Na drodze wojewódzkiej numer 720 pod Nadarzynem doszło do zderzenia ciężarówki z autem osobowym. Policja poinformowała o trzech osobach rannych, po jedną z nich przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz dowiedział się o zderzeniu auta osobowego z ciężarowym na wojewódzkiej "720" na ulicy Błońskiej. Informację potwierdziła Karolina Kańka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

- Około godziny 9.30 służby otrzymały zgłoszenie o wypadku w tym miejscu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pojazd osobowy poruszał się od strony Nadarzyna w stronę Otrębus. Podczas manewru wyprzedzania zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwnej strony autem ciężarowym - relacjonowała policjantka.

Jak dodała, osobowym oplem podróżowało pięć osób. Według policji trzy z nich zostały zabrane do szpitala: - Jedną pasażerkę do szpitala transportował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, natomiast pozostałe dwie zostały zabrane do szpitala przez karetki.

- Ciężarówka znajduje się w przydrożnym rowie. Samochód osobowy też jest bardzo zniszczony. Konieczne było użycie sprzętu hydraulicznego, by strażacy mogli dostać się do osób poszkodowanych - opowiadał na antenie TVN24 Artur Węgrzynowicz.

Przyczyny wypadku będą wyjaśnianie w trakcie policyjnego postępowania.

Były utrudnienia

Na miejscu były bardzo duże utrudnienia w ruchu. - Ulica Błońska została zablokowana w dwóch kierunkach - ostrzegała Kańka po godzinie 10.

Po godzinie 13 przekazała, że policjanci skończyli swoje działania na miejscu, ale droga pozostaje zablokowana w obu kierunkach: - Ekipa drogowa wyciąga ciężarówkę z rowu. Utrudnienia zakończyły się po godzinie 15.

Na drodze wojewódzkiej numer 720 doszło do poważnego wypadkuGoogle Maps

Autor:mp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości