Na Puławskiej korek po horyzont po zderzeniu dwóch aut

Warszawa

Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.plKorek na Puławskiej po kolizji dwóch aut

Kolizja dwóch samochodów na kilka godzin zablokowała ulicę Puławską. Jak relacjonował reporter tvnwarszwa.pl. do zderzenia doszło na skrzyżowaniu z ul. Karczunkowską. Kierowcy stali w bardzo dużym korku.

Przed godz. 17 zderzyły się peugeot i mercedes. Prawdopodobnie kierowca tego pierwszego wymusił pierwszeństwo. Sama kolizja była niegroźna i nie wymagała wzywania straży pożarnej ani pogotowia. A jednak bardzo szybko zablokowała jedną z tras wylotowych z miasta.

W popołudniowym szczycie mogło to oznaczać tylko jedno. - Powstał bardzo duży korek. Auta zderzyły się na samym środku skrzyżowania - tłumaczył Artur Węgrzynowicz.

Kierowcy stali już na wysokości Doliny Służewieckiej. Stanął też końcowy odcinek POW - ze zjechaniem z trasy problem był zarówno w stronę Piaseczna, jak i Śródmieścia.

Kierowcy trzeźwi

Na miejscu była policja. - Nic nikomu się nie stało, a kierowcy byli trzeźwi - mówiła Ewa Sitkiewicz z Komendy Stołecznej Policji. Policja apeluje o rozwagę na drogach ze względu na pogodę. - Odnotowaliśmy dzisiaj (środa - red.) dużo kolizji, jednak żadnego wypadku - dodała policjantka.

ło/r