Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Motocyklistka ranna w zderzeniu z audi

Warszawa

@michalwWypadek w Izabelinie

Motocyklistka została ranna w zderzeniu z audi w podwarszawskim Izabelinie. Kobieta próbowała położyć motor na ziemię, by uniknąć zderzenia z hamującą przed nią hondą. Zdjęcia zamieścił w serwisie Kontakt 24 internauta @michalw.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 15.00 na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Małachowskiego.

- Od strony Izabelina jechała honda, prowadzona przez kobietę. Kierująca zaczęła gwałtownie hamować, gdy rowerzysta zajechał jej drogę - relacjonował w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji.

Złamała nogę - Za hondą jechały dwa motocykle. Jeden prowadzony przez mężczyznę, drugi przez kobietę. Próbując uniknąć zderzenia, motocykliści usiłowali położyć pojazdy na ziemię. Mężczyźnie się udało, kobiecie nie - uderzyła w jadące z naprzeciwka audi - powiedział Mrozek. Motocyklistka ze złamaną nogą trafiła do szpitala. Nikt więcej nie odniósł obrażeń. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.