Przygotuj się na:

FERIE W KOMUNIKACJI

W czasie ferii zimowych autobusy i tramwaje będą jeździć według zmienionych rozkładów jazdy.

Motocyklista uderzył w dwa auta. "Miał prawie półtora promila"

TVN Warszawa

Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.plWypadek na Wale Miedzeszyńskim

Na skrzyżowaniu ulic Wał Miedzeszyński i Fieldorfa motocyklista zderzył się z dwoma samochodami osobowymi. - Zablokowane są trzy pasy ruchu w stronę Otwocka - relacjonował nasz reporter. Korek sięgał mostu Łazienkowskiego.

Policja dostała zgłoszenie o godzinie 14. Na Wale Miedzeszyńskim tuż przy Fieldorfa doszło do wypadku. Motocyklista zderzył się z dwoma osobowymi toyotami.

- Motocyklista, przy zmianie pasa ruchu, nie zachował odpowiedniej ostrożności i wywrócił się - przekazała nam Karolina Kańka z Komedy Stołecznej Policji. I dodała też, że mężczyzna został zabrany do szpitala. - Miał prawie półtora promila alkoholu w organizmie - podała policjantka.

Prawdopodobny przebieg zdarzenia ustalił na miejscu reporter tvnwarszawa.pl. - Dwa auta stały na światłach, czekały na zielone. Motocyklista chciał się między przecisnąć i uderzył w nie, uszkodził obie toyoty. Potem przeleciał między samochodami i wylądował na skrajnie prawym pasie - relacjonował Tomasz Zieliński.

Jak dodał reporter przejezdny był tylko jeden pas ruchu - środkowy. - Zablokowane są trzy pasy w kierunku Otwocka - ostrzegał reporter. Korek zaczynał się już na wysokości mostu Łazienkowskiego.

em/b