Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

W sobotę i niedzielę, 26 i 27 września, odbędzie się 42. Orlen Maraton Warszawski. Trasa tegorocznej edycji biegu będzie prowadziła 5-kilometrową pętlą, między innymi Krakowskim Przedmieściem, Miodową i Bonifraterską. Organizacja biegu wiąże się ze zmianami w ruchu i kursowaniu komunikacji miejskiej.

Motocykl uderzył w auto i stanął w płomieniach

Ulice

Płonie motocykl uszkodzony w wypadkuMateusz
wideo 2/3

Motocykl zderzył się z autem i zapalił. Do wypadku doszło przed północą w centrum Warszawy. Nagranie i pierwszą informację otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Policja otrzymała zgłoszenie w czwartek o godzinie 23.38. - Samochód marki Toyota zderzył się z motocyklem marki Yamaha na skrzyżowaniu ulicy Grzybowskiej i alei Jana Pawła II - przekazała st. ast. Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

- W wyniku zderzenia doszło do pożaru motocykla - powiedziała. - Kierujący nim 27-latek został przewieziony do szpitala. Dodała, że nie wiadomo, w jakim stanie jest poszkodowany.

"Próby gaszenia podjęło kilku kierowców"

"Usłyszałem w pewnym momencie odgłos, jakby coś uderzyło, zauważyłem ogień" - napisał pan Grzegorz, Reporter 24, który przysłał do nas nagranie tuż po tym, jak doszło do wypadku.

"Najpierw próby ugaszenia ognia podjęło kilku kierowców" - relacjonował. "Po jakimś czasie nadjechała policja, później straż i karetka. Poszkodowany został zabrany do szpitala"

Policja wyjaśnia przyczyny wypadku. Wiadomo, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

CZYTAJ TEŻ NA KONTAKT24.TVN24.PL >

est/kab