Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

"Mordor" stał w gigantycznym korku

Warszawa

Artur Węgrzynowicz /tvnwarszawa.plOgromne korki w "Mordorze"

Kierowcy, którzy próbowali wyjeżdżać w poniedziałek wieczorem z "Mordoru" utknęli w gigantycznym korku. – Wszystko dlatego, że zamknięty jest przejazd ulicą Wołoską w kierunku skrzyżowania ul. Marynarskiej i Rzymowskiego – relacjonował Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. Pierwsze informacje o problemach dostaliśmy na Kontakt24.

- Gigantyczne korki są na ulicy Wołoskiej i Domaniewskiej. Kierowcy stoją też na ulicy Konstruktorskiej i Postępu - powiedział po godz. 18 Artur Węgrzynowicz. - Kierowcy są bardzo zdenerwowani. Wychodzą z samochodów. Dziwią się, że w wakacje stoją w gigantycznym korku - dodał.

Utrudnienia spowodowało zamknięciem fragmentu ulicy Wołoskiej w kierunku skrzyżowania ulicy Marynarskiej i Rzymowskiego. - Kierowcy muszą skręcać w ulicę Uniechowskiego i dalej w Rodziny Hiszpańskich - mówił Węgrzynowicz.

Ogromne korki w "Mordorze" | Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl
Ogromne korki w "Mordorze" | Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl
Ogromne korki w "Mordorze" | Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl
Ogromne korki w "Mordorze" | Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Remont torowiska

Jak informuje ratusz, utrudnienia związane są z remontem torowiska na skrzyżowaniu ulic Wołoskiej i Marynarskiej.

"Od 10 do 20 sierpnia remontowany jest przejazd na skrzyżowaniu ulic Wołoskiej i Marynarskiej. Zamknięta dla ruchu została zachodnia jezdnia ul. Wołoskiej pomiędzy ul. Uniechowskiego a ul. Marynarską. Objazd jest poprowadzony ul. Postępu" - informują urzędnicy.

CZYTAJ WIĘCEJ O ZMIANACH W ZWIĄZKU Z PRZEBUDOWĄ TOROWISKA NA ULICY WOŁOSKIEJ

ło/ran