Przygotuj się na:

FERIE W KOMUNIKACJI

W czasie ferii zimowych autobusy i tramwaje będą jeździć według zmienionych rozkładów jazdy.

"Mordor" stał w gigantycznym korku

TVN Warszawa

Artur Węgrzynowicz /tvnwarszawa.plOgromne korki w "Mordorze"

Kierowcy, którzy próbowali wyjeżdżać w poniedziałek wieczorem z "Mordoru" utknęli w gigantycznym korku. – Wszystko dlatego, że zamknięty jest przejazd ulicą Wołoską w kierunku skrzyżowania ul. Marynarskiej i Rzymowskiego – relacjonował Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. Pierwsze informacje o problemach dostaliśmy na Kontakt24.

- Gigantyczne korki są na ulicy Wołoskiej i Domaniewskiej. Kierowcy stoją też na ulicy Konstruktorskiej i Postępu - powiedział po godz. 18 Artur Węgrzynowicz. - Kierowcy są bardzo zdenerwowani. Wychodzą z samochodów. Dziwią się, że w wakacje stoją w gigantycznym korku - dodał.

Utrudnienia spowodowało zamknięciem fragmentu ulicy Wołoskiej w kierunku skrzyżowania ulicy Marynarskiej i Rzymowskiego. - Kierowcy muszą skręcać w ulicę Uniechowskiego i dalej w Rodziny Hiszpańskich - mówił Węgrzynowicz.

Remont torowiska

Jak informuje ratusz, utrudnienia związane są z remontem torowiska na skrzyżowaniu ulic Wołoskiej i Marynarskiej.

"Od 10 do 20 sierpnia remontowany jest przejazd na skrzyżowaniu ulic Wołoskiej i Marynarskiej. Zamknięta dla ruchu została zachodnia jezdnia ul. Wołoskiej pomiędzy ul. Uniechowskiego a ul. Marynarską. Objazd jest poprowadzony ul. Postępu" - informują urzędnicy.

CZYTAJ WIĘCEJ O ZMIANACH W ZWIĄZKU Z PRZEBUDOWĄ TOROWISKA NA ULICY WOŁOSKIEJ

ło/ran