Przygotuj się na:

ZMIANY W SĄSIEDZTWIE CMENTARZY

Ze względu na Dzień Wszystkich Świętych w najbliższy weekend zmieni się organizacja ruchu w pobliżu stołecznych cmentarzy. Na wielu ulicach priorytet będzie miała komunikacja miejska, a na części z nich powstaną parkingi.

Zderzenie na Żwirki i Wigury. "Przebił barierki, wpadł na trawnik"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl Zderzenie na Żwirki i Wigury

Dwa samochody osobowe zderzyły się na Żwirki i Wigury. Jedna osoba trafiła do szpitala. Kierowców jadących w kierunku centrum czekały utrudnienia.

Do zderzenia doszło około godziny 9.20, na skrzyżowaniu z ulicą 1 Sierpnia. - Uczestniczyły w nim BMW i peugeot. Pierwszy z pojazdów przebił barierki oddzielające pas zieleni od jezdni i wpadł na trawnik. Rozbity peugeot został na środku jezdni - relacjonował Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Na miejscu zdarzenia były trzy zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie ratunkowe.

Zwężenie do jednego pasa

- Jedna osoba została zabrana do szpitala - mówił Paweł Klimkiewicz z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Tę informację potwierdziła też policja. - Jedna z kierujących źle się poczuła i pojechała do szpitala - zaznaczył Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji. Jak dodał, osoby kierujące autami były trzeźwe.

Kierowcy jadący w stronę centrum musieli liczyć się ze zwężeniem. - Ruch odbywa się jednym pasem ruchu, pozostałe dwa są zablokowane. Na jezdni są rozlane płyny eksploatacyjne i rozsypane elementy uszkodzonych aut. Ich usunięciem zajmuje się służba oczyszczania miasta - mówił nasz reporter.

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl