Ulice

Mitsubishi wjechało w "147". Trzy osoby w szpitalu

Ulice

Zderzenie autobusu i mitsubishi
Marcin Gula /tvnwarszawa.plZderzenie autobusu i mitsubishi

Na skrzyżowaniu ulic Lucerny i Węglarskiej miejski autobus zderzył się z samochodem osobowym. Trzy osoby trafiły do szpitala. Asfalt pokrył się potłuczonym szkłem.

Autobus linii 147 jechał Lucerny w kierunku Szpotańskiego. – Na skrzyżowaniu z ulicą Węglarską, tuż po godzinie 10.00, doszło do zderzenia z mitsubishi. Samochód uderzył w przednie drzwi autobusu, następnie obróciło go i tyłem uderzył w drzwi środkowe. Na koniec odbił się od autobusu i jazdę zakończył na płocie – relacjonował Marcin Gula, reporter tvnwarszawa.pl.

Trzy osoby ranne

– Kierowca tłumaczył, że rosnące na skrzyżowaniu krzaki zasłoniły widok na nadjeżdżający autobus. Świadkowie wypadku twierdzą jednak, że mitsubishi jechało po prostu ze zbyt dużą prędkością – dodał Gula.

W wypadku rannych zostało dwóch pasażerów, którzy przewrócili się w autobusie. Zabrała ich karetka pogotowia ratunkowego. Do szpitala trafiła również pasażerka mitsubishi.

Na miejscu utrudnienia

Na ulicy były utrudnienia. Na drogę rozsypało się szkło z potłuczonych szyb. Autobus stał na niewłaściwym pasie z włączonymi światłami awaryjnymi. Na miejscu była policja, która kierowała ruchem.

wp/b

Pozostałe wiadomości