Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ochocie i Ursynowie

Na Ochocie startują prace poprzedzające przebudowę niebezpiecznego skrzyżowania Grójeckiej z Harfową i Racławicką Z kolei w weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Skosił słupki, uderzył w pojazd i "oddalił się". "Był w stanie upojenia alkoholowego"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
ShutterstockPolicja zatrzymała kierowcę

36-latek usłyszał zarzuty za jazdę pod wpływem alkoholu i skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się karze. Jak podaje policja, mężczyzna uderzył w słupki, inny pojazd, a potem oddalił się z miejsca zdarzenia. 

Do kolizji doszło przed kilkunastoma dniami na ulicy Siennickiej w Mińsku Mazowieckim.

Samochód na środku drogi

"Mężczyzna przed kilkunastoma dniami jadąc samochodem "skosił" kilka słupków na wysepkach na ul. Siennickiej i uderzył w zaparkowany pojazd, po czym oddalił się w nieznanym kierunku, pozostawiając samochód na środku drogi" – informują funkcjonariusze.

Policja ustaliła, kim jest kierowca. Funkcjonariusze pojechali do jego domu. Jak relacjonują, zastali 36-latka w stanie upojenia alkoholowego - w jego organizmie stwierdzono blisko 2,9 promila alkoholu.

Mężczyzna usłyszał zarzuty. 36-latek przyznał się do winy i skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się karze grzywny, prac społecznych i wpłaty na fundusz pomocy postpenitencjarnej. Przez najbliższe pięć lat nie będzie mógł kierować żadnym pojazdem.

Pisaliśmy również o niebezpiecznej jeździe na S7:

Niebezpieczna jazda na S7

Niebezpieczna jazda na trasie S7Robert / Kontakt 24
wideo 2/2

Źródło: tvnwarszawa.pl

ran