Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

TVN Warszawa | Ulice

Kolizja pod Legionowem. "Kierujący bmw wyprzedzał pojazd ciężarowy i zderzył się czołowo z volvo"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie na DK 61 pod Legionowem

Dwa samochody osobowe zderzyły się czołowo na drodze krajowej numer 61, pomiędzy Legionowem a Zegrzem. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jeden z kierowców wyprzedzał ciężarówkę. Droga była zablokowana.

Do kolizji doszło około godziny 9 w miejscowości Michałów-Reginów, w powiecie legionowskim, w rejonie skrzyżowania krajowej "61" z drogą wojewódzką numer 631. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący bmw wyprzedzał pojazd ciężarowy i zderzył się czołowo z volvo. Kierujący volvo 40-latek został zabrany do szpitala - poinformowała początkowo Justyna Stopińska z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie. Dodała też, że kierowcy byli trzeźwi.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci i strażacy. Droga była zablokowana, a następnie ruch odbywał się wahadłowo. Utrudnienia zakończyły się około 10.30. Policja sprostowała później informację o hospitalizacji kierowcy. - Zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja. Mężczyzna został przebadany w karetce, ale odmówił zabrania do szpitala - zastrzegła Stopińska.

Z kolei Łukasz Szulborski z leigionowskiej straży pożarnej przekazał nam, że z pomocy medycznej na miejscu zdarzenia skorzystały łącznie dwie osoby.

Informowaliśmy też o wtorkowym zderzeniu na trasie S8:

Śmigłowiec LPR lądował przy trasie S8
Śmigłowiec LPR lądował przy trasie S8Piotr Szkiela OSP Stare Babice

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości