Mercedes zderzył się z tramwajem, dwie osoby w szpitalu

Ulice

Mateusz Szmelter, tvnwarszawa.plSamochód osobowy zderzył się z "24"

Na ulicy Towarowej, przy Muzeum Kolejnictwa mercedes zderzył się z tramwajem linii 24. Jak informował reporter tvnwarszawa.pl, całkowicie zablokowany był ruch tramwajowy w obu kierunkach.

Do zderzenia doszło po godz. 8 na skrzyżowaniu ulic Towarowej i Kolejowej. - Uczestniczyły w nim tramwaj linii 24 i mercedes. Kierowca został zakleszczony w aucie – relacjonował Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. Jak zaznaczył, dwie osoby z samochodu zostały ranne. Przewieziono je do szpitala.

- Wszystko wskazuje na to, że kierowca mercedesa jechał ul. Towarową w kierunku ronda Daszyńskiego, chciał skręcić w Kolejową i wjechał pod nadjeżdżający tramwaj - relacjonował Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl.

Utrudnienia

Jak podał Zarząd Transportu Miejskiego, w związku ze zdarzeniem drogowym w rejonie skrzyżowania ulic Towarowej i Kolejowej były utrudnienia w kursowaniu linii 1, 22, 24. Zaraz po wypadku całkowicie zablokowany był ruch tramwajowy w obu kierunkach. Po godz. 9 Szmelter poinformował, że składy ruszyły w kierunku placu Zawiszy. Przed godz. 10 ruch został całkowicie udrożniony.

Były też utrudnienia dla kierowców na jezdni. Na miejscu pracowali policjanci, strażacy, pogotowie i służby Tramwajów Warszawskich.

ran/r